nr 729 2302
Soffa
Teak, 1960-tal, längd: 185
Kondition: normalt bruksslitage, spricka
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
550 kr |
måndag 5 december 2011 kl 18:36:39
Tid |
Kund |
Bud |
450 kr
500 kr